Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz djculture #43 üzenetére

    Akinek ilyen lehetőségei vannak... így járt. Egyéni szoc. probléma. Aki középkori időket idéző földút mellett épít palotát, ne vegyen az Autobahn-ra specializált Ferrarit.

    Az Egyesült Királyságban is van korlát. Szerinted ezekben az országokban nem felhőznek? Többe kerül. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • #41133696

    törölt tag

    válasz djculture #45 üzenetére

    Letöltés szempontjából érintene, a sok Steam meg Origin vásárlásból adódó letöltés miatt.

    Felhő oldalról: Az ingyenes Microsoft Skydrive-ban van 25 GB helyem, amiből jelenleg 22.6 GB szabad
    Skydrive PRO-ban 25 GB szintén, tehát MS-nél 50 GB.
    Google Drive-nál 2x 5 GB ami 10 GB-ot jelent.
    Ami fent van az MS-nél cucc, az fent a Google Drive-ban is.
    A Symantec-nél van még 2 GB tárhelyem, amiből 1.8 GB szabad.

    Van még Dropbox, de azt alig használom, meg SugarSync amire még nem regisztráltam, csak tabletre leszedtem az ingyenes appot, hogy majd megnézem.

    Tehát összesen olyan 64 GB tárhelyem van a felhőben, amiből vagy 6-ot használok.

    Csak azért írtam, mert én lettem megszólítva.

    Engem magán emberként tehát csak letöltés szempontjából érdekel, mert az az 1-2 GB fixen van fent, ami a felhőben változik havonta az pár MB-ban mérhető.

    Az általad írt, hozzászólásban az szerepel, hogy "csak" lekorlátozzák a sávszélességet 384 kbps-ra, ami 2003-as ADSL szint. Természetes, hogy én sem örülök neki, de majd meglátjuk mi lesz, ha a többi szolgáltató is így jár el, akkor ezt lenyelik az emberek, ha pedig nem, akkor megindulhat a vándorlás, ugyanis ez olyan mértékű változás, ami jogosulttá tehet a felmondásra.

    Egybéként hiper brutál sebességű 100+ Mbit/s-es Interneteknél, eddig is volt korlátozás. Csak az ADSL előfizetők mentesültek ez alól mondván ők sem fizetnek kevesebbet, ráadásul lehetőségük sincs váltani, és csak vánszorognak.
    Meglátjuk, hogy az ADSL-esekre is kiterjesztik e. Ha igen, akkor nincs alternatíva, ez van és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák