Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dark Archon #180 üzenetére

    Használok olyan fórumokat, ahol van ilyen opció. Ott is utálatos dolog, ha például a #100-ban feltett kérdésre a #97-ben válaszolnak utólagos szerkesztéssel. Ha folyamatosan futnak be a hsz-ek és szinte valós időben követed, akkor könnyen át is siklasz felette, de ha azután néztél be vagy frissítettél, hogy már lezajlottak a szerkesztések, akkor is nehezebb keresztbe-kasul olvasgatni. Az persze nagyban megkönnyítheti a dolgokat, ha rá lehet kattintatni a linkekre az idézet fejlécében, de szerintem akkor is feleslegesen bonyolítja az életet a kronológiai sorrend felborítása (lényegében elvárja tőled, hogy mindig minden frissítés után olvass vissza pár hozzászólást, ha élőben zajlik egy beszélgetés, hátha beleszerkesztettek, vagy magadra vess, ha feleslegesen duplán reagálsz/kérdezel és ezért - némileg jogosan - lebasznak...).

    Szóval, szerintem az idővonalat sohasem szabadna felborítani, de azon túl is csak azután szabadna központilag kötelezni az embert a multiquote rendszerre, hogy a fórummotor/skin is hozzá van már igazítva (legalább valami kezdetleges módon, hogy ne nekem kelljen kézileg copy-paste csinálni, főleg ne úgy, hogy még én tegyem manuálisan linkekké is ezeket a kimásolt fejléc szövegeket, ha azt akarom, hogy követhető legyek). De főleg ne így legyen, hogy egyértelműen és mereven egy teljesen másféle stílushoz van kialakítva a fórum. Mint ha minden reggel elmondanák a TV híradóban, hogy senki ne feledje, hogy egy éve már mindig csak az ellenkező irányból szabad behajtani az egyirányú utcákba, mint ahogy a táblák jelzik.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák