Új hozzászólás Aktív témák

  • bododani

    senior tag

    Véleményem:
    A nem tehetős ember, aki tervezett magának egy ilyet beszerezni, most biztos nem örül hogy nem tudja beszerezni ilyen ár mellett. A pénzes embert, aki nagyon szeretné magának az órát, az ára nem olyan kérdéses. Én, napi használatra nem tudom elképzelni, és nem is látom az értelmét, mire lenne jó. Megyek futni, megnézni a pulzusom, kalória stb arra ott az okostelefon, vagy vannak egyéb sport eszközök erre, 1000x olcsóbban. Az óra szinte összes funkciója egy okostelóba is benne van. Ráadásul sok app csak a teló segítségével működik... Nem beszélve az akku időről. Nem tudom hogy hosszú használat mellett olyan kis akku mennyire fogja bírni az elhasználódás/élettartamot nézve. Én inkább ennél olcsóbban vennék egy számomra sokkal szebb igazi karórát. Van akinek tetszik az Apple Watch, van akinek nem. Ennyi.
    Az Apple szemszögéből nézve a dolgokat, előre is megtapsolom a céget, amiért mégis piacra dobják az órát, akár jó ez nekünk, akár nem, mivel szerintem kelendő lesz az óra, akár olcsó, akár drága. Eddig mindent eltudtak adni, ezután is eltudnak. Elég nagy profitjuk lesz ebből az órából szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    " Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

Új hozzászólás Aktív témák