Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    jók ezek, de ha az ember vesz pl 1 doboz sört (amit nem adhatnak el 18éven alulinak, ezért oda kell mennie mindenképp egy kiszolgálónak), vagy olyan árut, amin lopásgátló van, már várakozhat is :K bizonyos esetekben gyorsabb, de ha az ember fullra pakolt kocsival megy, akkor macerásabb (pl tescoban kocsiból húzogass le mindent, majd pakold az ellenőrző tálcára, majd fizetés után onnan vissza a kocsiba? gyorsabb, ha felrámolsz mindent a szalagra, aztán ahogy lehúzza az eladó, már rendezheted is vissza a kocsiba/szatyrokba)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #65675776 #36 üzenetére

    itt kecskeméten a nagytesco nem gáz, viszont a spar olyan hely, ahova kizárólag nyitás után nem sokkal szeretek menni, mert 4-5 pénztárból max 2 van nyitva és 15méteres sorok állnak napközben :(

    ui: többi üzletben nem szoktam ezt tapasztalni, lidl-ben meg pár hete a pénztáros supportján nagyon meglepődtem... vittem vissza egy ruhát, aminek nem lett jó a mérete, kasszánál odaadtam blokkal, mondta a pénztáros, hogy vásárlói kártyát kell kiváltanom a sztornóhoz, ott a gép, de szólt azonnal egy ott dolgozónak, hogy segítsen: nem volt gond, megoldottam félperc alatt, nyomtatta is a gép a kártyát, mire visszasiettem a pénztárhoz, már leolvasott minden árut és bepakolt a bevásárlókocsiba :R csak lestem...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz janeszgol #72 üzenetére

    itt a sparban 3 pult van egymás mellett: frissensültes-húsos, felvágottas és süteményes... normál esetben 1-1 ember van mindháromnál, mert van forgalom... múltkor 1 ember volt a 3 pultra, ugrált oda-vissza a húsos és felvágottas között, mi 10percet vártunk a süteményesnél és inkább otthagytuk :U tescoban hasonló szokott lenni a helyzet, hogy 1 ember ugrál a sajtos és húsos pult között... (mondjuk írják is mindkét helyen, hogy szakképzett eladót felvesznek...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák