Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymera

    senior tag

    válasz Pompi #177 üzenetére

    Az ilyeneken túl kell lépni :)
    Ezek a megnyilvánulások még akkor sem volnának racionálisak ha esetleg a tisztelt khron78 fórumtárs érintett volna az ügyben .
    Bár lehet hogy az ő kezében volt a gyufa .... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

  • khron78

    őstag

    válasz Pompi #177 üzenetére

    A színvonala pedig megegyezik a Tényekkel.
    Szerintem nem helyénvaló ezzel a káreseménnyel viccelni, illetve rosszindulatú megjegyzéseket tenni.
    Ez nem az én hitelességem kérdése. Egyszerű intelligencia és jómodor.
    Emberek megélhetéséről és a munkájáról van szó.
    Azon felül jelentős érték semmisült meg. Vagy úgy gondoljátok, hogy ha titeket ér valamilyen kár, akkor azon helyénvaló viccelni?
    Aztán nem vagyok se tűzoltó, se hivatalos szóvivő, aki ilyen ügyben nyilatkozhat. Sajnos testközelből látom a dolgokat és nem csak engem, elég sokakat dühít az, ahogyan a fórumokban (is) mindenféle információ nélkül megy az okoskodás.
    Azzal nincs gond, ha az emberek találgatnak. Azzal viszont gond van, ha úgy állítanak be valamit, mintha valós információ birtokában lennének.
    Itt a fórum nagy része ilyen történet, vagy összeesküvés elmélet, esetleg poénkodás.
    Közben 90%, hogy a ti gépeitekben is van olyan összetevő, ami a Ramiris által érkezett az országba.
    Ezért, ha az ottani dolgozók iránt nem éreztek semmiféle együttérzést, akkor legalább gondoljatok a sok megsemmisült alkatrészre, amiknek biztos lett volna jobb helye is.

Új hozzászólás Aktív témák