Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz Franklin #189 üzenetére

    Igazad van. pont.

    Tudod nekem mégsem ez fáj. Mert ez hülye vicc, rossz vicc, de vicc.

    Ami nekem fáj, hogy a szakmában aki benne van már mondjuk 10-15 éve az már biztos dolgozott minimum 3 helyen a szakmában és ismer szinte mindenkit.

    Mondhatnánk és elvárható lenne, hogy van a szakmában némi "kollegális" összetartás.

    Mert bizony napközben azért megcsörrentek a telefonok jobbra balra és érdeklődtünk, hogy ki mit tud és mondjuk élnek-e az ismerős arcok??? A többség elég rosszul élte meg a történteket, mert a sztori mögött olyan emberek vannak akiket ismerünk és mondjuk naponta beszélünk netalántán találkozunk is velük..

    Ehhez képest ledöbbentem, hogy olyan ezeréves szakmabeli kollégák akikről nem is tételeztem volna fel a dolgot, azoknak az volt az első reakciója, hogy "JAJJ DE JÓ HOGY ÍGY JÁRTAK, MOST SOK PÉNZT FOGUNK KERESNI." Mondja ezt egy olyan ember, akinek cége naponta odajár és a cég az partnere, és nem konkurense a Ramirisnak??

    Na ez a gáz.

    Ehhez képest a sztorinak a másik oldala, hogy amikor meg olyen kollégával beszéltem aki közvetlen konkurensnél dolgozik és elméletileg "örülhetne"mert nekik ez tényleg plusz pénzt hoz a konyhára az meg azt mondta, hogy "Nem örülök, mert ami bejön extra az csak látszólag az. Hidd el nekem, hogy EZ ami történt nagyon nem jó a piacnak! "

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák