Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    Oké, hogy a Nintendo jó ideje külön pályán jár, de ez... izé... hát nem meggyőző. Most pedig diplomatikus és visszafogott voltam.

    Most komolyan, ha mobil játékeszköz kell, ott van az Android / iOS akár telefonon (úgy is nálad van fojton) vagy tableten. Ráadásul kismillió játékkal, amelynek a mennyiségével a Nintendo az életben nem fog tudni versenyezni. Igen, minőségi játékok is akadnak azokon a platformokon, tehát kb. a Mario- és Zelda-rajongókban bízhatnak, de ez már a Wii U esetében sem vált be.

    Otthoni játékgépnek pedig rém gyenge.

    Sem a koncepciót, sem az egész optimizmust nem értem. Szegény Nintendo veszteséges folyamatosan, erre előjönnek ezzel? Nem okultak az utóbbi évek blamáiból?

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz pulutodurumo #19 üzenetére

    Nyilván a partvonalról könnyű beordibálni, de most ha fogják magukat, és egy GCN-es, AMD SoC-os konzollal (akár a nem turbós XBone / PS4 szinten) jönnének, máris vonzóbbak lennének a fejlesztőknek, aztán nekiállhatnak ügyeskedni VR / 3D / akármilyen fronton.

    Most pepitában követik el ugyan azt a hibát, amit a Wii U-nál csináltak...

    Legalábbis szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz b. #46 üzenetére

    ...főleg, hogy androidos gamek is lesznek rajta...

    Most te vagy valami bennfentes vagy, vagy én siklottam át valamin, de minimum dupla adag vazelinnel.

    Hol írták, hogy lesznek androidos játékok a Switch-re? :F

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz b. #48 üzenetére

    Amennyiben az elsődleges infok alatt azt érted, hogy volt egy olyan pletyka tavaly, mely szerint a Nintendo Android alapra helyezné az NX-et, amit egy napon belül meg is cáfolt a Nintendo, akkor gondolom sejted, most mire gondolok... :U

    Szerk.: Most meg ugye ott tartunk, hogy egy vadiúj és "saját" NVN API-t is kapuk, szóval még csak annyira egyszerű se lesz, mint mondjuk az XBone - PC // Dx12 átportolás...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz b. #50 üzenetére

    Mint látod nem azt írtam, hogy android alapú lesz, hanem hogy úgy alakítanák ki az OS-t , hogy az androidos játékok könnyen átprotolhatóak legyenek.

    Egész pontosan azt írtad, hogy "......főleg, hogy androidos gamek is lesznek rajta...". Erre vártam valamiféle megerősítést. Most pontosítasz, hogy könnyen átportolhatóak lesznek. Erre van valami forrás?

    A többi fellengzős magasról beszólós duma nem érdekel, köszi.

    Állítottál valamit, kérdeztem, hogy mi alapján. Erre azóta sem érkezett megerősítés. Rákerestem a neten, én az állításodat alátámasztó információba nem botlottam. Sőt, az NVN API pont ennek ellenkezőjét vetíti előre. Nevezz fellengzősnek emiatt... :U

    Nagyon sok fejlesztőt állítottak a kis gép mögé. Konami,Capcom, Sega, Square enix, Ubisoft, EA. Meg még rengeteg.Szóval reménykedek a felhozatalban nagyon.

    A felsoroltak mindegyike ott volt a Wii U startjánál is. Aztán az EA volt az, aki 2013 elején kihúzta a dugót 3 játék után (Dead Space 3 lelövés és társai). Az Ubisoft dettó nem hozta a Wii U-ra az AAA játékait az Assassin Creed: Black Flag után (2013 vége), csak a Just Dance játékokat és pár kisebb címet jelentetett meg. Kíváncsi leszek, hogy Sniper 3: Ghost Warrior tényleg megjelenik-e majd Wii U-ra...

    @mirci18: VirsLee megelőzőtt, a helyzet az, hogy a Nintendo árnyéka egykori önmagának.

    Arról meg ne is beszéljünk hogy egy 5 percig élvezhető android fos játékot ne kössél össze egy 15-20 óráig játszható komlex konzolos címmel.

    Gondolom most az olyan "fos játékokra" gondolsz, mint a Pokemon Go, amely kb. az egyetlen valóban pozitív dolog az utóbbi pár évben, ami a Nintendoval történt....

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák