Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grafiqs

    őstag

    Bog,
    basszus olyan jó volt olvasni a beszámolód. Párommal mi is voltunk, igaz csak 5 napot. Barcelona után Stockholm a kedvenc városom.
    Mi egy kicsit utazósra terveztük. Malmö-Koppenhága-Malmö-Oslo-Stockholm. Mindezt 4 éjszaka 5 napban. De az a tisztaság, szervezettség, funkcionalitás (most már értem az Ikea életérzést) annyira megfogott.
    A Vasa múzeumon én is röhögtem, hogy minek azt. De amikor megláttam azt a hajót besírtam. 3 percig álltam egyhelyben a bejáratnál és tátott szájjal bámúltam. Ezt meg hogyan? Utána átmentünk (rohantunk a vadasparkba) megmásztuk a rohadt nagy hegyet erôltetett menetben, hogy mackót láthassunk. Mikor lógó nyelvvel megérkeztünk a macikhoz akkor nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Ugyanis egy táblán 3 nyelven ez állt: A medvék téli álmot alszanak...

    A távolsági buszon Oslo-Stockholm éjszaka wifi és konnektor ingyen. Ezen letérdeltem. Jah, és természesetesen perc pontos érkezés Stockholmba. Ugyanez a Malmö-Oslo vonaton is, hozzáteszem, akkora hóviharban indultunk el, hogy nem láttam ki a vonat ablakon.

    Mikor hazajöttünk kis híján átment rajtam a BKV egy kék szörnye, a zebrán. Mert elfelejtettem, hogy itthon megállsz-körülnézel-vársz-majd átmész a szokás.

    Más világ. Nagyon más.

    G

    És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Új hozzászólás Aktív témák