Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ctu

    csendes tag

    válasz Zola007 #20 üzenetére

    Valami nem vilagos:
    - Azert nem mentel akkor info-szakra, mert az a szak a statisztikak szerint akkor telitodve latszott?
    - Vagy a keretszamok miatt, hogy azok alacsonyra lettek megszabva. (kesobb a keretszamokat szidod)

    A keretszamokat korabbi statisztikakbol allapitjak meg, mondhatod joggal.
    De ha alacsonyra is teszik a keretszamot egy adott szakma telitettsege miatt akkor meg a tehetsegesebbje azert bele fer meg abba a halmazba, ugye?!

    Ha annyira nagyra ertekeled magad (ami nem baj, sot kell is az onbizalom) az infotechnika teruleten, ne mondd ezt, hanem bizonyitsd be es valositsd meg.

    Atkepzes is letezik, munka mellett is lehet tanulni. Felesleges keretszamokra fogni a mindent
    En is eloszor villanyszerelo szakmunkas lettem (meg az atkosban, 89-ben) aztan kesobb elvegeztem egy foiskolat (nappalin) majd egy egyetemet is (levelezon).
    Mind ezt kulonosebb tehetseg nelkul csinaltam, ha letezne atlagember, akkor nem messze allnek tole.

    Nem szemelyeskedni akartam, elnezest, ha ilyen vetulet is lenne a hozzaszolasomban
    Csak arra szerettem ravetiteni, hogy nem mashol (is) kell keresni a hibat, nem csak rajtunk kivul.
    Azok a keretszamok olyanok amilyenek.
    A trendeket elore latni neha lehet, neha lehetetlen.
    Mivel gyarlo (es esetenkent korlatolt) emberek szamoljak oket, ezert sosem lesznek megfeleloek.

    Udv
    Pisti

    the Mind is a terrible thing to Waste

Új hozzászólás Aktív témák