Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz priti #89 üzenetére

    Amúgy a java azért többnyire kompatibilis szokott lenni saját magával... mármint elég szarul kell ahhoz dolgozni hogy aztán ne menjen az újabb változatokon a cucc, de valahogy az állami szektorban dolgozó programozóknak rendszeresen sikerül ez is....
    Én nem a security bug -ok miatt nem szeretem a java -t. Tehát aki emiatt akarja tűzzel vassal irtani, az hülye. Hiszen ha minden olyan programot ki akarnánk dobni amiben security bug van, akkor kezdhetnénk az összes windows -os gép formázásával úgy ahogy van, hiszen ott is van patch kedd, meg hasonlók...
    Én a memória és processor éhsége miatt nem igazán szeretem a java -s cuccokat, valamint azért mert applet -ként valami szörnyűség.
    Annyira szívesen leírnám ide melyik állami cuccal volt legutóbb az a bajom hogy a szar applet nem ment csak java 6 -al, pedig a program friss volt, csak lesz****ák hogy nem megy a java 7 -en.... de sajnos nem tehetem. Mondták nekem, hogy vigyázzak a biztonságra..... frissítetlen win7 -es gép volt (ki volt kapcsolva az update), tele minden szeméttel, meg olyan jelszavakkal, amit egy 3 éves gyerek gond nélkül kitalál 10 perc alatt... :D Mondom nekik rendben, vigyázok én de azért jó lenne ha frissítenének néha.... Azt mondták pont azért nem frissítenek, mert így biztonságosabb, és ezt a rendszergazda javasolta nekik, akit állítólag soha nem lehet tudni hogy éppen hol van, mert ilyen mindenes fickó.... No mindegy. Gondoltam ha mindenki szarik bele az egészbe, akkor annyira nem töröm össze magam. Az ora oldaláról leszedtem az uccsó hatos java -t, felraktam nekik, meg megkerestem azt az állományt ami a belépéshez kell, és amit az összes dolgozó együtt sem tudott betallózni, és ment....
    De azért remélem nem mindenhol ilyenek az állapotok.... mert akkor senki nem aludhat nyugodtan ebben az országban... :D

    CPT.Pirk

    Ha jól tévedek akkor letölteni amúgy sem lehet majd hamarosan, csak a frissítések jönnek majd hozzá, de ebben most nem vagyok biztos. Utána kellene nézni.
    Amúgy meg szerintem az xp részesedése még elég sokáig magas lesz, én nem nagyon hiszem hogy az embereket érdekli a support vége.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Tamás88

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz priti #97 üzenetére

    Főleg, ha egy programot kötelezően frissítenek, amiben nem lehet dolgozni, de azért élesben kellene csinálnod, és még sokkal lassabb is. És ez most januárban volt.

Új hozzászólás Aktív témák