Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    Megy itt az eszmecsere arról, hogy kinek mi a nagy és mi a kicsi, de még senki sem írta azt az érdekes dolgot amit minap tapasztaltam az egyik T-Pontban.
    Átlagos férfikezem van, és az állványon lévő SG Ace-t nyomogattam. Kényelmesen elértem (jobbkezes vagyok) hüvelykujjal a kijelző bal felső sarkát. Pont a méretem a 3.5" gondoltam. Aztán ugyanúgy ahogy az Ace-t fogtam a kezembe vettem a SGS 2-t. Nem értem el csak a kijelző 2/3-áig. Ezt a tepsit tényleg a lapátkezűeknek csinálták!
    Aztán rájöttem arra, hogy nem mindegy hogyan fogjuk meg a telefont!
    Nem nagy felfedezés, de érdemes kipróbálni. Amikor a megszokott módon fogtam az SGS 2-t a telefon sarka a tenyerem közepén feküdt, amint egy kicsit elfordítottam a telefont a tenyeremben, úgy, hogy a telefon tulajdonképpen a négy ujjamon feküdt, a hüvelykujjam pedig a kijelző oldalának a közepéhez esett, akkor tökéletesen és kényelmesen elértem a kijelző minden pontját. Sőt még annyi előnye van a dolognak, hogy így biztonságosabb a fogása, kevesebb az esélye, hogy kicsúszik az ember kezéből a telefon.
    Ezt azonnal ki is próbálhatjátok a saját telefonotokon, ha egy kicsit oldalra csúsztatjátok sokkal könnyebben eléritek a telefon bármelyik pontját.
    Így én is azt mondom, hogy egy kézzel is használható az 5.3"!

Új hozzászólás Aktív témák