Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70339072

    törölt tag

    válasz Faterkam #4680 üzenetére

    Én nem szoktam ki be kapcsolgatni, erről a hibáról még nem hallottam, de javaslom ha kiszeded a brutált, indítsd újra a játékot, és ha berakod akkor is. talán megoldja. Sajnos az alapjáték verziói között azért tényleg nagy változás van, ennek köszönhető pl hogy ha valaki a 10K mocimat használja az 1.8.2.5-nél nem úgy vált ahogyan az 1.9.x-nél buherálták az engineket is valszeg meg a váltó paramétereket.
    Valszeg sok mindenbe beleírkáltak, átírtak javítgattak, mi meg a fejlesztés útán próbálunk kullogni kissebb nagyobb sikerrel, már az is csodaszámba megy hogy sikerült elérnem nem kis kompromisszumok árán hogy mind a két verzióban ezt a váltós problémát leszámítva hibátlanúl működjön. Ezért is hírdettem hogy aki 1.8.2.5-nél az Én mocimat használja csak szekvenciálissan váltson mert a fapados automata oda nem jó.
    Ezek a változások sztem rád ugyan nem vonatkoznak, de az kétségtelen hogy hang téren is jó nagy változások vannak, mert a hangok sem ugyan úgy szólnak az 1.8.2.5-be mint az 1.9.x-be.

Új hozzászólás Aktív témák