Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Joccc07 #24015 üzenetére

    Na, nálam ilyen probléma nincs, mert nincs VGA-m. :D (Jó technikailag az IGP is GPU.)
    Tegnap feltettem a Sequential Turn Signal mod-ot. Írja is a készítő, hogy low end gépeken az indexelés problémát okozhat. És hát igaza van :D Indexelésnél rendesen beakad a game nálam. És kipróbáltam a Realistic Headlights modot is. Lakott területen lefeküdt tőle a játék. Pedig jól néz ki szerintem. Ki is kapcsoltam azt a modot, pedig lehet, hogy elég lett volna csak a traffic lámpáit kikapcsolni.

    m0h0senator
    Még jó, hogy tegnap beszéltük az esőt. Délután - este amikor játszottam, végig esett. Anglia, Írország körül mentem végig. Viharok, záporok, minden. :)

    Egyébként ez a játék miért nincs konzolra? Remélem, ha lesz ETS3, azt kiadják majd PS5-re. Sajna a modok úgy szinte biztos, hogy ki lesznek zárva, de attól még játszogatnánk vele. (Van valami kamionos game PS4-re, valami budget ETS féle, de nagyon retek.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák