Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sqpp

    őstag

    válasz _drk #21 üzenetére

    Öhh? Miért ne jönne? Szó volt róla már E3-kor vagy egyéb konferencián és Todd nem említette, hogy ne lenne majd, csupán az, hogy még korai, mert a jelenlegi hardvereknek kicsi a teljesítménye. (és ez valóban 2020-21 után várható) Open-World játékokról beszélünk remélem tudod. Nem tudom észre-e vetted, de mostanság már eléggé vissza vannak fogva a grafikák PC terén és nem a PC miatt, azt elhiheted, hanem egyszerűen azért, mert a konzolok teljesítménye miatt és ezt még a konzolosok is tudják, nem is tagadják általában.

    Illetve remélem tudsz arról is, hogy ha el is kezdték az új TES-t már, akkor azt valszeg a Fallout 4 után tették, mivel ezek a játékok nem is tartalmat szoktak hozni magukkal, én a Morrowind óta játszom, de már az előzőeket is kipróbáltam, szóval tudom mivel járhat.

    Én speciel nem bánom, ha kicsit csúszik pár évet, legalább nem olyan játékok lesznek, amik manapság kijönnek, ezzel nincs is baj.

    Aki meg azt mondja, hogy a Skyrim már unalmas, akkor minek rakott bele 500-600 órát :)

    A bugos témáról még mindig az a véleményem, hogy inkább user error, mert nekem nem ez az első gépem és valahogy sosem találkoztam egy Skyrim buggal sem, fura.

  • sqpp

    őstag

    válasz _drk #25 üzenetére

    Az AC még szép, de a FarCry 5? :D Szerintem nem volt baj eddig sosem a tartalommal...

    Nemrég lettek befejezve a Fallout 4 DLC-i, tehát még ha bele is kezdtek a TES-be, akkor valszeg most indult el.

    Vissza lesz fogva? Manapság konzolról portolják át gépre, régen ez ha jól tudom fordítva volt. Nem lehet visszafogni, ami már eleve olyan :)

    Azzal én is egyet értek, hogy a F4 nem az optimalizáltságáról híres, de szerintem a Skyrimmal, stb nincs baj egyáltalán.

Új hozzászólás Aktív témák