Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Nnnnna, akkor majd ha kijött a Conviction, megveszem az egész sorozatott díszdobozzal mindennel, bár az első három megvan eredetibe. Számomra az első minden idők legjobb játéka (nálam csak a Mafia és a MOHAA veheti fel vele a versenyt), aztán a CT, és a PT. Sajnos a negyedikkel nem is játszottam .( Meg nem is tudnék mert jelenlegi vga-m nem tolja a shader 3.0-t. Mire megveszem a készletet, befigyel egy új gép is...).

    Sztori:
    Grim mellett én nagyon örülnék ha még Francis Cohen is feltűnne, esetleg Fisher (civil) magánéletébe belépve, már amennyire neki van ilyen.

    Ja és mocskosul unom már azt a trendet ahogy a PC-k szorulnak ki a játékpiacból. Néha kezembe kerül Xbox 360 meg PS3, de az irányitás egyszerűen nekem megszokhatatlan (fps, meg tps-ben), és szerintem a billentyű egér kombót semmilyen szuperkontroller nem veri. Bocsánatot kérek a konzolosotól, nem a felhasználókat akarom sértegetni, meg nem belőlük van elegem.

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák