Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    válasz philoxenia #60 üzenetére

    Itt mindenki beszél mindenről, nem én keverem a dolgokat, azok, hogy idevágódok jobb vagy balszélről, mert megéreztem, hogy hmmm itt flame alakul ki.

    Kenwood felhozta a hamis diákbérletet: kamu diakhoz is kell venni berletet,csak olyan kedvezmennyel,amire mar nem vagy jogosult., ebből csak példaként hoztam, hogy vannak a gyönyörű napsütötte időben megfövő automaták, melynél vásárolhatok bármilyen bérletet (akár diákot felnőttként is), mert bármilyen számkombinációt beüthetek, nem ellenőriz a rendszer ott se semmit, csak megkérdi: biztos, hogy a 4, 8, 15, 16, 23 és 42 számokra gondoltál?

    Milyen szabályt sértettem meg mond már el? Mint már említettem: a telepítő nem ellenőriz semmit a gépen, hogy mit vagy mit nem használ a felhasználó, nincs third-party program futtatva, nincs registry mókolás, nincs semmi, csak két darab tovább gombot kell megnyomni.

    Szövegértéssel nekem nincs semmi bajom.

    Menjél inkább építs homokvárat sóderből a gyerekekkel.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Spet

    addikt

    válasz philoxenia #62 üzenetére

    2010-es cikk a szoftverhamisításról.... remeg a térdem.

    Jogtiszta a windows rendszerem (OEM kulcsot használtam, amit a laptop megvételével együtt kaptam, megnézhetik nyugodtan a laptop akkumulátora alatt, hogy ott van-e még illetve, hogy milyen kulcsot ír ki a kezelőpanel felület amivel regisztrálva van).

    Illetve régen kinőttem már, hogy crackelt szoftverek fussanak a gépemen.

    Az is le lett már írva nyíltan a windows 10 subfórumán (benne is van a bejegyzésben BTW), hogy a Win10 telepítő benyeli a 7-es (és nagy eséllyel a 8-as illetve Vista kulcsokat is), úgy, hogy már száz éve vége ennek a lehetőségnek. (ezt is írtam, de megint biztos rosszul fogalmaztam, vagy lusta voltál elolvasni a bejegyzést)

    Kamu bérlettel elkap az ellenőr: önmagában nincs semmi jogosultsága, hogy feltartsa, előállítsa az érintett személyt, ehhez kell közteres, vagy rendőr. Az ellenőr jogosultsága jog szerint a megálló területén belül van. Azon kívül az előző két személynek.

    Szeretnéd, ha 15.-alkalommal is leírjam még egyszer ezeket a dolgokat?

    Btw a Forbes is írt annó dologról (amihez képest a PH lapcsalád olvasótábora semmi)

    És az Amerika, ahol minden jogi dologba belekötnek és milliókba (dollárban) kerül valakinek. Ez meg csak egy dagonyázó, ahol az anyacéget simánszembeköpte a magyar leányvállalatuk, és amiért most szívhatják a fogukat.

    Windows 10 was free for a year after launch for anyone who had an older version of Windows. For those who missed this transition period it was possible to get an upgrade right up until the end of 2017, a loophole Microsoft has now closed - although it wasn't much of a loophole, as the company knew all about it.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Spet

    addikt

    válasz philoxenia #69 üzenetére

    Akkor frissítsétek a nyamvadt szabályzatot! Vagy túl nagy feladat? Vegyetek fel valakit, aki megcsinálja, aktualizálja. Nincs GDPR, nincs Információ törvény, nincs semmi megnevezve vele, szóval csak ennyire up-to-date a szabályzatotok.

    A nem tér ki rá, de mi azt mondjuk...., kb mondhatom rá, hogy egy légből kapott dolog.

    kalandor: megint ezek a gyönyörű élet hasonlatok, adj ki könyvet inkább.

    kispx: Mi a nyamvadt bejegyzés címe? Hackelés, illegalitás, szürke zóna vagy valami más? Mitől illegális a jelenlegi MS felhasználói feltételek mellet fejts ki nekem kérlek. (szintén linkeltem fentebb a hosszabb reagálású hozzászólásban)

    Csak ennyire illegális darabról van szó, amit a saját rendszerük is elismer.

    Golyóálló mellény, látom nagyon elterjedt ez a sz4r kifejezés, helyette használjuk már a lövedékállót (golyós puska van maximum már csak)

    Legálisan lelehet lőni: olyan gyerekes következtetéseket tudsz vonni gyere akkor puffants le hülye

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • #33253120

    törölt tag

    válasz philoxenia #73 üzenetére

    Itt az is megtiltható hogy sapka legyen az avatarodon.

    Akkor gyorsan leveszem. ;]

  • Spet

    addikt

    válasz philoxenia #73 üzenetére

    Nagyon jó, köszönjük ezt a hasznos információt.

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák