Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narasim

    aktív tag

    válasz #56573440 #5 üzenetére

    még egy 3eFt-os fülessel is érzékelhető a különbség! nekem is van egy 1000éves philips fülesem és az alaplapin tompa fos minden, az sb titaniumon meg egész szépen szól. persze tény, hogy nem 128k-s mp3 mellett kell próbálgatni.
    a játékok hangminősége sajnos nagyon fos általában, de azért ott is sokat számít egy normális hangkártya.

    nem hiszem, hogy ez az agyonintegrált hangkártya annyira jól szól. szívesen kipróbálnám, de szkeptikus vagyok!

    azért egy darabig elég jól le volt szarva általuk a driveres rész. vista idejében.

    [ Szerkesztve ]

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

  • Narasim

    aktív tag

    válasz hibavissza #100 üzenetére

    alaplapihoz meg felesleges jobb füles, itt meg kiástam a kutyát...

    szerintem ez a szétintegrált creative kártya mégiscsak egy fos. ezért tényleg nem érdemes ennyi pénzt kiadni.
    aki zenebuzi, annak külső sztereó rendszert kell venni (sztereó erősítő+hangfalpár)! aki filmmániás, annak tényleg jó választás lehet a videókártyából kivezetett hdmi-s hang.

    vagy van a 23 négyzetméteres garzonos verzió (ami az enyém). veszel egy normális hangkártyát (tetszik-nem tetszik, az alaplapi egy raklap fos!!!! :K, mindenre) unokatesód kicsit átalakítja (jobb kondik, jobb órajel-generátor+jobb opampok)+veszel pl egy logitech z5500-at, azt is kicsit átalakítja és kihoztad a maxot mindenből, amennyire csak lehet. játszhatsz is, filmezhetsz is, zenélhetsz is egész jó minőségben. más nem fér be a lakásba. a gép a központ, arról megy minden.

    külső DAC-ok amúgy tényleg sokkal jobban szólnak mint akár a legjobb hangkártyák! eleve külön tápellátásuk van, nem zajong bele semmi az alaplapi sloton keresztül, nem ingadozik a fesz, normális műveleti erősítők (bár ezeket hangkártyára is lehet forrasztani)

    creative-nak (meg sok másnak sem) nem szabad elhinni, hogy high-end+audiophile, mert ez marketing. az égvilágon semmi köze nincs ezeknek a valódi hi-fi élményhez!

    [ Szerkesztve ]

    हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Új hozzászólás Aktív témák