Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz bambano #183 üzenetére

    A facebook csak kielégíti a keresletet, ha felszámoljuk, lesz másik. Ehelyett inkább szabályozni kellene szerintem, hogy ne tegye lehetővé embertársaink hamis hírekkel történő megvezetését, mert ez a demokrácia létét fenyegeti. Azét a demokráciáét, ami szerintem a megfelelően szabályozott szabadpiaci verseny, és ezáltal a jólét legfontosabb garanciája, szóval igen, ez egy elég fontos ügy nálam.

    Az adatgyűjtés engem is zavar, de mint mondtam, a facebook felszámolása nem oldaná meg a problémát, ugyanis nem a facebook rendelkezik egyedül ezzel az üzletpolitikával. Mondanám, hogy törvényi szabályozás kellene, de max az adatok felhasználási módját lehetne szabályozni.

    Nem támogatom Trumpt, ha erre gondoltál az eredi hozzászólásodban, a pozitív lépései számomra nem elegendőek ahhoz, hogy elfeledtessék a mindent végtelenül leegyszerűsítő populizmusában rejlő veszélyt. Viszont egyelőre a demokrata jelöltek sem tudtak meggyőzni.

    Amúgy elnézést kérek mindenkitől a sok félregépelés és kimaradt szavak miatt értelmetlen mondat miatt, nem vagyok ma formában.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák