Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz skylike #551 üzenetére

    A japánokra jellemző, ha valamit hibáznak, vagy van valami hibás széria akkor azt közzéteszik a világnak (ugyan így a Sony bejelenti sokszor ha a telefonjára jön valami, vagy sem.. a többi csak csendben lapít).
    Ezért van sokszor, hogy a többi "jobb" mert az ő kommunikációjuk a negatívot kerüli (autógyártóknál is ez van a piacon, a németek ha nem életveszélyes csendben hívnak vissza, és szó és értesítés nélkül cserélik szakszervizben a következő periódusnál, míg a japánok sokszor világgá kürtölik, hogy mit kell bevinni cserére majd valamikor).

    Egyébként ez nem a Sony hibája.. max. annyiban, hogy egy elég kókler banda látja el a Sony magyarországi szervizeléseket (Cordon electronics).. ha nem ismered, akkor nézz utánuk. Több róluk a rossz mint a jó megjegyzés.. nem is kicsit.

    A nyár folyamán ígéretet tett a Sony, hogy Európában saját szervizközpontot alapít (sok felhasználói panasz volt és vélhetőleg jogosnak gondolják ők is).
    Remélhetőleg onnantól javul majd a helyzet. De ez még nem tudni pontosan mikor is lesz.

    Egyébként hallottam már más Sony készüléken spontán repedésről. A Magyar szerviz pénzért javította volna, de az aki elszenvedte a kárt felvette a kapcsolatot közvetlen a Sonyval, akik bekérték a telefont Japánba, majd jogosnak találták a gondot és javították a hibát. Persze a történet valóságalapja nem tudom mennyi, de lehetséges eset ismerve a hazai szervizt.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Lenovo X390 || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • Bozek

    nagyúr

    válasz skylike #551 üzenetére

    1. Nekem még soha nem fagyott le hívás közben a Z1C, szóval nem kellene a saját tapasztalataid alapján általánosítani. Főleg nem kell egy olyan telefonra írni ezeket, amit nem is próbáltál.
    2. Telefonkönyv névkeresés közben sem fagyott soha.
    3. És? Mivel lennél előbbre, ha kivehető lenne az aksi? Megsúgom, a többi gyártó is ez irányba megy, úgyhogy lassan már nem fogsz kivehető aksis telefont találni.
    4. Ne a dokkoló töltő hibája legyen már, hogy sz*r a szilikonos tok. Amúgy is minek, csak ronda lesz tőle a telefon. Van rá fólia vagy üveg. A mikroUSB csatlakozó meg nem fog letörni, legalábbis a V-nél még mindig ott a helyén.

  • Omli85

    őstag

    válasz skylike #551 üzenetére

    Special a dokkolóhoz nekem adtak 4 fajta adapter betétet 2db Z3 1 sima használat esetén 1 pedig ha szilikontokban van a telefon illetve 2db Z3C szintén egy natúr és 1 szilikontokhoz valót.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés