Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz csmat #16029 üzenetére

    Arra nem vennék mérget hogy előrelépés a fényképező az S5 minihez képest, sőt. És igen, még több koppintás hogy átérjen az ember manuálisba, mert korrigálni csak ott lehet ( :F ).
    DSLR-t... Jajj, még a köztudatba még mindig ehhez kapcsolják a direkt visszatartott fejlődést a képminőséget.

    Ahogy pár napja említettétek a Nova launchert, kipróbáltam, egész jó*. :R Még jobb lenne ha a programok maradhatnának a gyári módon (ott ingyen mappásíthatom, itt csak 2 ropiért).

    *: Kevesebb helypazarlás a főképen(ikonköz, oldal jelző pöttyök, margó, stb), átméretezhető/egymáshoz érinthető widgetek, így pl kifér az óra és az eredetileg 4×1-es időjárás egymás mellé, a 'dokk'/alsó 5 ikonból is lehet több lap, a home gombra lehet a főképen még funkciót rendelni ingyenesbe is (redőny le pl), a 'dokkon' lévő gyorsindítós mappa (nem tudom hogy hívjam) végre eltűnik miután megnyitottam onnan valamit.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák