Új hozzászólás Aktív témák

  • ViSAS

    senior tag

    válasz Wajk #11164 üzenetére

    Valami biztos van, tegnap este nálam előjött egy olyan anomália, hogy csak LTE hálózatom volt. Ha valaki hívott, annak 3x kicsöngött, majd azt jelezte neki hogy nem vagyok kapcsolható (kicsöngés közben az én telefonom nem jelzett) de mobilnetem közben volt. :F Én se tudtam mást hívni, hívást indítva semmi hang/kicsöngés nem volt. Amennyiben kikapcsoltam az LTE-t semmilyen más hálózatom nem volt (2G-3G), hanem a térerő egyből nullára ment. Ha ilyenkor próbáltak hívni, akkor már ki se csörgött 3x, hanem egyből nem kapcsolhatót jelzett. Csak néztem ki a fejemből, hogy ez most mi az isten...nem volt kellemes, hogy csak úgy spontán ilyen kedve lett. Mintha csak az LTE frekvencia lett volna engedélyezve, pedig nem. 2 szervíz menüben is jót írt ki, illetve a normál beállításokban is.
    Szervíz menüs hálózat választásokkal se tudtam megoldani, restart / teljes kikapcsolás-bekapcsolás se segített, így nyomtam szépen egy gyári visszaállítást miután lementettem az adataimat PCC-vel.

    Szerk.: A durva, hogy gyári visszaállítás után is ott maradt mind a két Exchange szolgáltatásom (6.1 és 6.5). :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák