Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    BUÉK! :) Úgy tűnik, az új évet új telefon vásárlásával kell kezdenem, mivel a régi jó, szeretett Xperia Z-m elhalálozott. Viszont az Árukeresőn elvesztem az Xperia-változatok közt. Aztán arra jutottam, hogy valószínűleg a legújabb a legjobb. Viszont lenne pár kérdésem. Segítenétek?

    1. Van-e az XZ3-nak olyan (bosszantó) típushibája, ami mégis egy régebbi (és melyik?) Xperia változat megvásárlását indokolná?
    2. Az Árukeresőn csak dual SIM-es változatot látok, szimpla SIM-es nem is létezik?
    3. Milyen vezeték nélküli töltőt lehet hozzá kapni? (Én a WCH20-at találtam, de azt is csak a SONY-nál.)
    4. A PC-hez mivel szoktátok csatlakoztatni?
    5. Hol ajánljátok a (legolcsóbb, de nem megbízhatatlan eladós) vásárlást?

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz bogil99 #102 üzenetére

    Köszi, de közben vettem egy XZ1-et. (Feleannyiért.) Egyrészt kisebb, másrészt (az XZ1-hez képest) "plusz" fícsörjei (nekem) nem értek meg +100eFt-ot. Tök jó, egyelőre teljesen elvagyok vele. (Nyilván nincs mellette egy XZ3-as, hogy pontról-pontra összevessem a különbségeket.)

    Van pár eléggé bosszantó hibája -a dokkolója (DK60) egy nulla, erősödő csengés hiánya, PC-re csatlakoztatva csak egy program indítása után léphetek be, kiválasztva, hogy tölteni akarok vagy fájlokat mozgatni (érdekes, ez az Xperia Z-nél automatikusan és egyszerre tudott működni) vagy az, hogy mail-t nem csak aktív képernyőnél fogad, hanem bármikor (az éjszaka közepén pittyen egyet a fülem mellett, mert jött egy spam), ilyesmik...

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz bogil99 #104 üzenetére

    :R

    (Én már most sem tudom, mitől van ez, vagy az... :O )

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák