Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Salex1

    senior tag

    válasz 22balu #50825 üzenetére

    Én iphone-ról (3gs) váltottam androidra, mert nem birtam a "bezártságot". Nem is bántam meg, a jelenlegiek közül sem tudnék választani igazán. De az is biztos, hogy a Sony-t is hanyagolni fogom!

  • norbert1998

    veterán

    válasz 22balu #50825 üzenetére

    Jó az iOS is, csak a WP-től kíméljenek :DDD

    Most így G2-n azt mondhatom, CFW van bőven, gyári 5.0 a legfrisebb, de elvileg 6.0 is lesz, emiatt mondták le a 5.1-et (csak nehogy úgy járjunk, mint ti(mi)). CM13-at már fejlesztik rá, pre-alpha verziók vannak, de letöltés még nincs.

    Igaázból ezzel a telefonnal (G2) csak a hátlap a nagyon utálni való dolog.

    LG branden belül pedig az, hogy macerásabb a SONY-hoz képest a cfw-zés és visszaállítás, de nem lehet téglázni. Semmivel sem.
    Volt szerencsém olyan messzire elvinni, ahol még senki sem járt, azt hittem lett egy papírnehékem. Aksi tele, semmi életjel. Aztán valahogy sikerült egy download mód, onnan gagyi rom, majd normális, lolli, root és cfw. Csak egy napot vett igénybe :D

  • Sordoran

    addikt

    válasz 22balu #50825 üzenetére

    Elég erősen felhasználófüggő azért ez. Én nem adnék ki érte annyi pénzt, egyszerűen azért, mert veszek egy felsőbb kategóriás (nem csúcs) android telefont most, majd 2 év múlva egy újabbat, és még mindig benne vagyok egy új iPhone árában, és már 4 évre van telefonom. És tudásban tudja ugyanazt, pár funkció hiányzik csak. De persze érthető az is aki azt veszi, ha van rá pénze szíve joga. De akkor is szem előtt kell tartani, hogy mindenkinek más a fontos, ezért van létjogosultsága mindegyik platformnak.
    Az android se szar, a gyártók miatt rossz a híre. Elhanyagolják a modelleket, tolják ki folyton az új készülékeket, de nem bírják a frissítéseket kiadni hozzájuk. Sony is ezzel bukott meg többek között az SP-nél, hiába a jó hardver, ha nem oldották meg a szoftveres hiányosságait, és cserben hagyta a vásárlóit (mivel kernel szinten rossz a memória kezelés, így nem is lehet mit kezdeni vele zárt BL-n).

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • sgeza

    veterán

    válasz 22balu #50825 üzenetére

    Nem mindegy mit, mivel hasonlítasz. Amennyiért az iphone-t kapod, abból kapsz jobb androidost. Nekem most S6 van, és sokkal jobb, mint egy i6 szerintem.
    Másik, hogy az egy dolog, hogy a 4s is megkapja a legújabb rendszert, de be is lassul tőle. Nem jobb az iphone, ha ahhoz hasonlítod, ami árban egy kategória vele. Arról nem is beszélve, hogy az, hogy az árát tartja, pusztán az emberek ostobasága. Ki az a féleszű, aki egy sokéves modellt megvesz olyan áron, amennyiért aztán egy végképp sokkal jobb telefont megkap.
    A sirinek pedig szintén van google változata, ugyanúgy beszélgethetsz vele, ha erre vágysz. Én személy szerint soha nem használom.

    Persze minden ízlés kérdése, azt vedd, amelyik jobban tetszik.

    Amúgy a Sony kínálatában ott van a z3c, ami szerintem nagyon jó kis teló, ár érték arányban pedig végképp fényévekkel jobb, mint mondjuk egy i5s, ami kb. ehhez hasonlítható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák