Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scream24

    senior tag

    válasz norbeey #25010 üzenetére

    rosszul van optimalizálva a rendszere.

    Ezzel teljesen egyetértek. Persze mindig a felhasználó a hülye, akinél nem működik. Mostanában ez a divat.
    :)
    Nekem szerencsére nem ilyen telefonom van. Az asszony volt érte oda, bár már erősen megbánta. Pedig ilyen hardverrel jól kéne működnie, de mégsem. Na igen és a wifi, nem mondok valótlant, ha azt állítóm, hogy nem túl combos. :K

    Egy szó, mint száz, senkit nem beszélnék le róla, de rá sem!!

    Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

  • embe

    nagyúr

    válasz norbeey #25010 üzenetére

    Anno a Blade1-en szocializálódtam. Nem kevés rom fordult meg rajta...nagyon sok.
    Utána az LG OB. P970-es telóval nyomtam. Azon is volt minden rom.
    Ezt a telót hazahoztam, és 1 óra múlva már rootolva volt. Még meg sem volt a teló, és az ámítógépen egy mappában már ott volt minden okosság, készen várva a telót.
    De a 4.3 egyszerűen nem hozza azt amit kell a telómon. Sem az agyon dicsért CM romok. Mivel T-Mobil-os vagyok, így flashtollal kell okoskodnom.

    Viszont a 4.1 hibátlanul megy, meg van az a smooth érzés, ami NÁLAM a 4.3-ban nincs meg.
    Már több alkalommal volt a romok között ( 4.1<>4.3 ) oda-vissza csere.
    Na most ha valamit szarul csinálnék, akkor a visszatett 4.1 is szar lenne. Hisz akkor azt sem tudnám normálisan visszatenni, nem igaz? Viszont az mindig rendben működik.

    Akkor én is az "egységsugarú gőzük sincs semmihez emberek" táborát gyarapítom?

    Igen a wifi nálam is 4.3-ban jobb lett.

    Más: Ti flashtool alkalmazás közben ki szoktátok venni a memkarit, és a simet?

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák