Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tong Po erős

    csendes tag

    sziasztok!
    segítséget szeretnék kérni. kb. 10 perce frissítettem volna a telefonomat a menüből a rendszer frissítés opcióval. le is töltötte a kb. 199 mb-nyi adatot, majd elkezdte telepíteni. a telepítés végén a telefon kifagyott. a telefon nem merült le, mert direkt figyeltem rá, hogy töltőn legyen, mikor frissítettem. a frissítés előtt bejelöltem, hogy csak wifi-n frissítsen. a fagyás után hiába nyomom egyszerre a kikapcsolás és a felhangosítás gombokat, csak hármat rezeg a telefon, eltűnik a képernyőről minden, majd kezdi elölről a telepítést és kifagy ugyanott. ha nem indítom újra, akkor a képernyő nem sötétül el. szervizbe holnap reggelig nem tudom vinni, mert már bezárt minden. tudnátok segíteni, hogy esetleg mivel próbálkozzam? illetve még annyi kérdésem lenne, hogy a képernyőt ez tönkreteszi, ha reggelig bekapcsolva marad és ugyanazt az egy képet mutatja? előre is köszönöm a segítséget

  • Tong Po erős

    csendes tag

    sziasztok!

    a telefonom ábrás képernyőzár volt. tegnap a képernyőzár képernyőjén a telefon lefagyott. kikapcsoltam, majd ezek után nem sikerült visszakapcsolnom, mert csak a sony és az xperia feliratokat mutatja egymás után ciklikusan. sajnos szervizbe nem tudom vinni, mert éppen szabadságon vagyok, nincs nálam semmilyen papír a telefonhoz. tudnátok esetleg segíteni, hogy mit kéne vele csinálni? előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés