Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Mint Xperia 5 II tulaj, kissé szomorúan olvastam el a tesztet, mert azt szűrtem le hogy a Sony semmilyen szinten nem tanult a II hibáiból, nem is próbált meg javítani azokon, csak belerakta az új szenzort, meg egy picit táposabb aksit, azt hadd szóljon, pedig van gond a toronyban. Nem is kevés. A legtöbb pedig még mindig oda vezethető vissza, hogy ott Japánban Sonyéknál még mindig diliettánsok dolgoznak a szoftver részlegen. Tök mindegy hogy miféle komponenseket raknak össze, azzal az ég világon semmi baj nincs, ebből a szempontból nincs kifogás, de minden ami szoftver related, az egyszerűen gané. Élen a kamerával, ami már csak azért is bosszantó, ahogyan reklámozzák mekkora profi fotós jóbarátja akar lenni ez a telefon a Photo meg a Cinema Pro alkalmazással, azt mideközben az elkészült képek sokszor egy tányér krumplipüré szintjének felel meg annyira toppon van a fókusz.

    Imádom szeretem használni az 5 II-t, de az is biztos hogy emiatt a sok szoftveres ganédomb miatt olyan szinten kilóg a lóláb, hogy amint lehetőségem lesz, úgy fogok váltani, csak úgy porzik.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák