Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz petymeg #313 üzenetére

    A vezeték nélküli töltés először engem is mellbe vágott, hogy nincs. Ugyanúgy mit 3,5 jack csatlakozó. A mostani XZP ugyna van, de bluetooth fülessel használom, ezért nem is hiányozna a hiánya. A vezeték nélküli töltés egy új technika, de ne feledjük, hogy töltés közben nem tudom felvenni a készüléket úgy, hogy a töltés ne szakadjon meg. Ne hiszem, hogy használ az akkumlátornak, ha gyakran megszakítjak a töltési ciklusát. Átlag ember úgyis éjjel tölti a telót, akkor meg nem mindegy?
    Most is úgy írom ezt a hozzászólást, hogy töltöm a készüléket. Az indukciós töltőpaddal ezt nem tudnám egyszerre kényelmesen. Az autóban ott tényleg jól jönne, nem lógnának össze-vissza a vezetékek, de ehhez még előre kellene beépíteni az kocsiba, ami még egyenlőre nem általános.
    Engem jobban zavar az, hogy a Sony alfa csapata nem adott át olyan sok technológiát a mobil részlegének, hogy most arról beszélne mindenki, hogy azta!
    Ettől függetlenül egy nagyo jó réteg telefon lett a Sony Xperia 1.

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák