Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz #96302336 #245 üzenetére

    A fórum közössége nagyon átalakult az elmúlt kb. 10 évben... "felhígult", sok régi "nagy arc" elment és nem aktív már... más korok ezek.. anno én is sok helyen "megfordultam" még saját oldalam is volt, saját fórummal és ottani közösséggel, több irc helyen is együtt "lógtunk"... manapság kb csak itt vagyok és "facebook" ha valakit vagy valamit keresel... ha utóbbin nincs akkor csak facebookon találod meg ... a levelezőcsoportok is eléggé "behaltak"... más korok ezek már.. más korok... a tesztek is már videóban születnek, nem olvasnak csak "bámulják" ahogy valaki elmondja az eredményeket... a PH az egyik "régi" lapok egyike, túlél (egyenlőre), de a közösségen is látszik, lehet előbb-utóbb át kell gondolni az irányt. a fórumok se pörögnek annyira mint régen... kíváncsi lennék a nézettségre mostanság meg mondjuk 5, 10 és 15 év, van olyan érzésem, hogy nem feltétlen a mostani időszak lenne a "rekord" (hiába manapság több magyar éri el a netet mint anno) ... változnak az idők .. de ez mindig is így volt, csak a változás örök. (bár azért hiányzik a régi társaság és a "jó viták", tényleg kevesebb van utóbbiakból, átmegy minden "trollkodásba" vagy "fanboyozásba").

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák