Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArGab

    őstag

    válasz Piotor #96 üzenetére

    Mármint amikor még nálam volt, június előtt?
    Változó, de szerintem egyáltalán nem használtam sokat. Olyan soha nem volt hogy minden nap elővettem volna, max heti 3-4 nap inkább, a tipikus inkább csak 2-3, de volt hogy kevesebb. Home office esetén 1-3 óra között volt használva ilyenkor alkalmanként. Ennél több csak ha irodába mentem, akkor 3-5 óra plusz 2*40 perc utazás az adott nap. De ilyen max heti egyszer volt, sőt, kevesebbszer.

    Abban a két hétben miután először visszakaptam a jobb cseréje után használtam minden nap legalább egyszer vagy kétszer merülésig, mert a bal oldali gyanús volt és nem is értem azt miért nem cserélték. Már mikor én visszakaptam, olyan 2,5 óráról indult és két hét után 1 óra alá esett. Most, hogy 1 hónap után ismét visszakaptam a bal cseréje után, elvileg ugyanaz a cserélt jobb oldali modul ami augusztusban még 60% felett jelzett amikor a bal lemerült, most 60 perc használat után jelzi hogy tegyem tokba mert mindjárt lemerült és <80 perc alatt kikapcsol.

    Ha azért kérdezted hogy a használat tette-e tönkre, szerintem nem. Redditen azt gyanítják a szoftver vágta (vágja) tönkre frissítéskor. Most másik szervízbe vittem vissza és itt kicsit mást mondtak. Egyrészt szerintük második évre csak szavatosság van már a termékre és így nekem kellene igazolni, hogy a hiba a gyártás során keletkezett. De azt is mondták szóban, hogy mivel ez "szoftver okozta" hiba, és van "2 év szoftveres garancia" a termékre, ami nem tudom mit kellene jelentsen, de ezen indokkal cserélik őket 2 éven belül. És ellentétben a másik szervizzel, itt azt is mondták hogy 6 hónap szavatosság jár a cserélt modulokra. Amúgy pedig out of stock az egész kontinensen, ezért van hogy legalább 4-6 hét mire Sonytól kapnak cseremodult.

Új hozzászólás Aktív témák