Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Jelentem, a Nokia gyári adatkábele (CA101D) teljesen jó hozzá, a számítógép mindkét memóriát (telefon és memkari) felismeri, illetve tölt is.

    Egyszerűen félelmetes, hogy a GSM boltosok mennyire nem követik a dolgokat.
    Mindenáron rám akartak sózni Fast-Portos adatkábeleket, holott eleve úgy mentem oda, hogy:

    microUSB adatkábel van?
    Erre: mihez kell
    Mondom, mindegy, de amúgy SE lenne.
    Na erre azonnal kotorja elő a Fast csatis adatkébelt...

    Arról nem is beszélve, hogy majdnem mindenhol csak ez a kis tízcentis, eredeti Nokia adatkábel van, horror áron. 1300-2000 HUF...

    Még szerencse, hogy volt egy rossz, dobozos Nokia a srácnál, és eladta belőle nekem 600 HUF-ért az adatkábelt...

    Csak adattárolás mód van, azaz, ha csatlakoztatod a Spirot, és Igen-t választasz, akkor a telefon lejelentkezik a hálóról, és elérhetővé teszi mindkét memóriáját.
    Ha a Nem-re, akkor nem kapcsolódik a számítógéphez - sajnos PC Suite-hoz sem - csupán töltést vesz fel.

    Teszla_ : a vodás verzióban nincs az a kifejezett live! menü, mint régen volt, mindössze annyiban jelenik meg a vodafone, hogy a gyári böngésző egy Vodafone-os Opera Mini.
    Emellett az induló animáció(megváltoztatható) és a kikapcsoláskor megjelenő animáció egy-egy Vodafone logo. Plusz, ugye az alap képek amik eltérnek egy kicsit.
    A menüikonok is ugyan azok, mint a független verziókban, annyi eltérés van, hogy a tesztben szereplő - és látható - menüikonoknál az első ikon nem PlayNow, hanem egy Alkalmazások menüpont...

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák