Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Z-o-t-y #47 üzenetére

    Szia. Azt azért hozzátenném, hogy n-gage-t most kb. 10 körül lehet venni, és az okosteló.Bár a kijelzője kb hasonló, de csak 4096 színű.Viszont mp3ban odaver az összes mobilnak.De játékra még mindig az a legjobb. Kb. 40 n-gage játék, néhány ezer java játék, plussz a gameboy, megadrive, és hasonló emuk. És meglepődnél, hogy a mai gyerekek mennyit értenek a pchez.
    Nekem volt N-gage-m, és imádtam. Bár szerintem olyan, hogy játékra kihegyezett telefon, eleve halott ötlet.Ha abból indulunk ki, hogy a jó játékélményhez elengedhetetlen a jó nagy kijelző is. Akkor viszont nagy a készülék is, ezért ciki vele telefonálni. (Aki telefonált N-gage telóval, az ismeri a félfülű Mikiegér szindrómát...) Pl.: képzeljétek el, hogy a psp-ben van telefonfunkció... Én biztos nem telefonálnék egy akkora téglával...A másik, hogy a nagyobb/jobb kijelző drágább is, a nagyobb/jobb kamera szintúgy, stb. stb., és egy gyereknek az ember nem vesz 50-60 ezres telefont. (Magamból indulok ki.) Hozzáteszem már most lehet találni neten 20-25 körül, szóval annyit megér.És inkább ez, mint egy Samu Tóbiás. Külsőleg ez a formavilág nekem nagyon bejött, de csak a fekete változat. Egyébként, ha már játéktelefon, akkor nagyobb színválasztékot is eltudnák képzelni...

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák