Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz elfelejtette #21 üzenetére

    Ebben egyetértünk, mindenről van már negatív vélemény is:) Nekem rossz tapasztalatom van az LG-vel még régről, nem fogok venni soha az életben többet (pedig egészen tetszik ez a tokba pattinthatós-második kijelzős történetük), de mást nem fogok róla lebeszélni. Ez a dolog szubjektív:)

    Ó, én az itthoni és globális piacon nem látok olyan telefont, amire azt mondanám, hogy akár a vesémet is:DDD Najó, az új Razr majdnem meggyőzött, de még ő sem. Ugyanis, kagylótelefon-buzi vagyok, szerintem a világon nem találtak még ki olyan király konstrukciót, mint azok:DDD Csak éppen nagyon nem lehet kapni értelmes kivitelben. Nézegettem az új Nokia 2720-ast, de a fél giga ramon felhördültem, és az itteni teszt a szokásosnál is lehangolóbb volt. Ami értelmes lehetne, az meg cirka 4-6 éves kontrukciók, még Android 5-tel és hasonlókkal, már ha valaha is lehetett volna kapni. Főleg itt. Például ezt, új Androiddal és felújított belsővel igencsak fontolóra venném:))

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák