Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    Szerintem mire eljutunk addig, hogy tömeges igény lenne a Windows 11-re való átállásra, addigra a nem támogatott rendszerek többsége szép lassan ki is fog halni. Nem akarnak foglalkozni a régebbi hardverekkel (függetlenül attól, milyen a teljesítményük), ami semmi mást nem jelent(het), pusztán költséghatékonyság.
    Itt a ph-án úgy tűnik, a többség zsebében kinyílt a bicska a témát illetően, de ez a közösség borzasztóan szűk a teljes Windowst használó bázishoz képest, és hát, ahogy az elmúlt 15-20 év újabb Windowsra való átállásának ütemeit nézzük, tulajdonképpen érthető is lenne ha az én gondolatmenetemhez hasonló ütemtervet készített volna a Microsoft.

    Na meg ott van az is, hogy kb semmi nincs kőbe vésve, gondolom ők is figyelik majd, milyen adatok futnak be a projekt sikerességéről, és ennek függvényében változtathatnak is.

    Aki meg azt hitte anno, hogy valóban nem lesz több számozott Windows, az sajna naív volt. A világ folyton változik.

    Nem kötelező váltani, és (előttem is írták) a W10 még jó sokáig támogatva lesz. Valószínűleg még 2025 után is.
    - sőt ha valaki nagyon akarja, és van pénze, annak még Windows 98-ra is írnak update-t :D -

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák