Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sb #305 üzenetére

    rossz példa, két nagy cpu gyártó van, és az egyiknek az elmúlt 10 évben piacra dobott termékeit érinti a bug ha jól értem, nem 120 gyártó van akikből 1-2 bakizott 1-2 modellel, két gyártó közül az egyik nagy, és kvázi az összes modellje bakis, ha ez fék lenne nagyon csúnyán visszahívnák, ez más történet, és értelemszerűen a gyártó sara, ha teljesítmény csökkenéssel jár a kompenzáció, nyilván ezt kompenzálni illene gyártó részéről, ha csődbe megy becopta, pont az ő baja - hosszabb távon lehet a miénk is lenne -, az viszont nem járható, vettem 100 egység tudású terméket aztán holnaptól 70-80 egységet tud egy gyártói hiba miatt, miközben engem nem kompenzál senki, ilyen nincs

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tin

    veterán

    válasz sb #305 üzenetére

    igazából fárasztó vagy.

    nem érted a lényeget. a ryzen jelenléte, mert ez az egyetlen amd ami kimutatható mennyiségben létezik az elmúlt 10 év gépeiben, marginális. az OS gyártója a maradék 95+%-al akar foglalkozni, ami inteles laptop, asztali gép, vállalati gépek, szerverek. leszarja az amd-t, teljesen jogosan, mert nincs jelentősége. van egy súlyos sérülékenység, amit akár sebességcsökkenés árán is, de ASAP meg kell oldani.

    értem én, hogy utána lehet nézni, le lehet tesztelni az amd-t is, de senkit nem érdekel jelen pillanatban. megcsinálják így az oprendszert, és ha kiment a patch, és biztonságos újra az oprendszer, akkor majd foglalkoznak a ryzennel.

    te sose dolgoztál olyan környezetben, ahol priorizált munka folyt?

Új hozzászólás Aktív témák