Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz OceanStorm #916 üzenetére

    Én nem teszem fel a patchet. (Mentést csináltam, arról ami fontos.) Amíg van lehetőség és választás, addig ez a döntésem. Mert számomra nem elfogadható műszaki megoldás a problémára, hogy minden kontextusváltásnál (többek között) eldobálják a kess tartalmát. Nem kevés pénzt fizettem azért, hogy ott legyen a processzorban a sok cache, meg a kamu 4 szálért (HT) amivel árukapcsolásban adták a kess-t. Ezek után a gyakorlatban mérhetően 25%-al lett gyorsabb a gép, mint a 10 évvel ezelőtt megvásárolt Q9650.

    A patch kb. oda, vagy az elé bombázná vissza a gépet. Na abból nem kérek.

    Az utolsó MS álláspont szerint (az én olvasatomban):
    -...8700... Win10... (észre se veszel semmit, 1 digites lassulás, minden szép és jó)
    -...5600/6700, Win10 (valami pici lassulás néha előfordulhat, esetleg tudat alatt azért gondolj új gép ((((és oprendszer)))) beszerzésére)
    -akinek régebbi procija van (Haswell) és régebbi oprendszert használ (Win 7) az LÁTHATÓ, ÉSZREVEHETŐ, lassulást fog tapasztalni. (eddig is potyautas volt, TESZÜNK RÓLA / RÁ, hogy így legyen.. aláírás MS)

    Viszont: az, hogy megvan a gépünk 3-4-5 éve, és jó volt, ahogy volt (nem használták ki ezt a sebezhetőséget) nem jelenti azt, hogy ezután nem fogják. Ne felejtsd el, hogy eddig nem volt közismert a sebezhetőség. Most viszont már az! Hogy mi lesz, majd kiderül.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák