Új hozzászólás Aktív témák

  • Achar

    tag

    válasz Chaser #156 üzenetére

    "egyébként nem egészen értem az összfüggést, attól jobban termel a játék, hogy bejelentik x határidőre, de nem készül el, és eltolják még 3 alkalommal?" - nem, pont ezt írtam fenntebb, nem termel, így veszteséges, ki fogják adni, most csúszik, -csak már mindenhol ezt olvasom, hogy ész nélkül ekézik az CDPR-t, meg így szar úgy szar CB2077 - kár ezért verni az asztalt.

    "mintha bejelentik egy x évre, és amikor már biztos hogy kész van, akkor adnak végleges dátumot egy hónapra, ami idő alatt meg lehet pörgetni a marketinget
    bár mindig béna voltam matekból" - nem vagyok sem marketinges, sem piaci elemző,mélyebben én sem látok bele. De az tudott, hogy a pénz értéke, árfolyama változik, ha valaki befektet, (mint írtam licensz- jogdíjak) akkor azt vissza is kell neki termelni, és a befektető (tapasztalat) pontos dátumot vár, amit a fejlesztőnek ki kell kalkulálni, hogy mennyi időre van szüksége PONTOSAN, lehet az akár a ps4-ps5 (sony) vagy xsx(microsoft);nvidia radeon, stb.
    jelen esetben: te mint vevő pénzednél maradsz azzal, hogy nem rendelsz elő, így egy vállrándítással le lehet tudni ezt a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák