Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz vlevi #32 üzenetére

    2004 óta mindegyik controll center .netben készül. Ezért kell telepíteni a felületet az eléréshez. Az új verziónál annyi a különbség, hogy nem a .net 2.0 kell, hanem egy újabb és kell a WPF, de minden szükséges dolog benne van a Windows 7-ben.

    (#33) rizso: Melyik meghajtót szedted le?

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • julius666

    addikt

    válasz vlevi #32 üzenetére

    Egyébként, aki próbálta, attól kérdezném, hogy ez a catalyst .NET-es fos-e, vagy legalább C-ben íródott? A régesrégi catalyst még C-ben készült, de volt egy időszak, amikor .net-ben írták,

    Mi bajod van a .NET-tel? Nem a drivert írták abban, csak a GUI-t.

    és az volt az az időszak, amikor nem voltam hajlandó elindítani a catalystot, helyette ati tray tool, meg minden más egyéb, csak catalyst nem.

    Na igen, ez az amit nem szabad. A különböző driverhibák többsége, amik miatt aztán jönnek a fórumra a delikvensek nyavajogni, valamilyen szoftverrel való összeakadás miatt van, amiben ezek a 3rd party szarok élenjáróak. Ne akarjunk már okosabbak lenni a gyártónál.

    Percekig töltődött be, nem voltam hajlandó kivárni. Akkor még olyat is mondtam, hogy a következő kátyám az nem ati lesz.

    Annál mi sem jobb érv a váltásra, hogy lassan tölt be a GUI-ja. Hányszor is használja ezeket az ember? Havonta egyszer max, amikor felrakja az új drivert, és végigzongorázik az opciókon. De van aki még akkor sem.

    - - -

    Én továbbra is driverhiba-szűz vagyok, bár igazán újraindíttathatná a gépet a telepítő varázsló a telepítés után, mert a DXVA kapásból nem működik nálam, csak reset után. Először azt hittem, a driver hibája, és felraktam azt a verziót ami a rendes control centerrel jön, de annál is fennállt, viszont az újraindítással egycsapásra megjavult.
    Na mind1, nem rakom vissza az új control centerest, ahogy néztem semmi extra sincs benne, szimplán egy új felület.

Új hozzászólás Aktív témák