Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moreecqa

    tag

    Na ja, de egyharmad, vagy félmillás eszközöknél ez gáz... Úgylátszik, ez az új MAC életérzés... :)
    Én is elégedetlen lennék.
    A jó öreg PC-ben és a linuxban nem lehet csalódni :)

    Az egyik ügyvéd ismerősöm azért vett MAC-et, mert azt a "szegények nem tudják megvenni", és különben is milyen jó, mert a menü az olyan jópofa, hogy mikor lent középen rámész akkor nagyobbak lesznek az ikonok. Erre elővettem az MSI Wind U100-at, és megmutattam neki Ubuntu 9.10-en a Cairo-dock-ot... Erre hitetlenkedve nézte hogy pedig ez a gép nem is MAC... :Y ?

    Ráadásul neki azt mondták valamelyik mekes boltban, hogy a PC meg a windóz, meg a linux a szegények megoldása... Ha ki akar tűnni a szürke masszából akkor MAC kell neki..
    Aztán bemutattam neki az OepnBSD és a MAC OSX kapcsolatát, és teljesen maga alatt volt..

    Végül kivágta magát, hogy de ez mégis csak egy MAC és nem pc.. És ez sokba kerül, nem mindenki engedheti meg magának...

    Vazze... Dobd a pénzed a kútba, azt sem engedhetik meg sokan maguknak. Csak majd mondjad meg hova dobod.. Írok róla aranykeretes igazolást... Azt is lehet mutogatni.....

Új hozzászólás Aktív témák