Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    én csak mellékállásban vagyok "rendszergazda" 6-7gépet "felügyelek", első dolgom az volt amikor átvettem az egészet, hogy nuku rendszergazdai jog, furcsa módon azóta egy géppel sem volt semmilyen szoftveres problem. előtte meg évekig hallgattam a tudósklubbot hogy szarok a gépek,fagy az archicad,meg milyen szart gyárt a graphisoft,stbststb.
    volt 1 gép azon nem lett átállítva semmi, aztmondták 1hónapja lett telepítve, 2hónap után megállt, televolt trójaival meg ami még akadt. fél napra kiesett a munkából.
    állt meg nekem is raides cucc tükörben úgy hogy az 1ik vinyó nem ment 1hete szerencsére a másik ment.
    amúgy meg ha adatokról van szó akkor kell egy egészséges paranoia, legalább raidben 2vinyó , napi mentés , heti mentés 2 külön helyen, archiválás havonta 2pld, ne egy helyen legyen tárolva, haverom mondta hogy betörtek vittek mindent, szerver, rack,dvd.
    szóval nem árt ha van 2-3 adu ászod.
    az aki nem archivál vagy nem gondoskodik az adatainak rendszeres másolatairól, az meg is érdemli hogy rábasszon.
    és van olyan amikor a kürt is tehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • copass

    veterán

    nah igen az már eleve vicces hogy az utolsó nap kivisz egy rakat cuccot és ez senkinek nem gyanus? feltűnő már 2 táska is,nem hogy 5-6, még ha többször is fordul. ez meg már beléptetési történet.
    amúgy meg ha az alábbi belekerül a szerződésbe akkor már egészen más a történet, meg a hozzáállás is.
    "Mt. 168.§ Szándékos károkozás esetén a munkavállaló a teljes kárt köteles megtéríteni."
    kész.
    a rendszergazdikat ezért fizetik meg jól, meg köll becsűni. :)

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák