Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz joghurt #8 üzenetére

    MINDENKINEK: FRISSÍTETTEM A CIKKET; VANNAK SZÉP DIAGRAMOK, AMIKEN MÁR JÓ AZ ELRENDEZÉS, LÉPTÉK STB

    Igen, a Google Maps olyan...csak hát szegény ember vízzel főz.
    A telefonos GPS mérésnél viszont óriási különbségek lehetnek. Egy Galaxy S7-et vittem anno és...ööö..asszem a Mi Fit-tel rögzítettem a futásokat és tű pontosan oda rakta a GPS-nyomvonalat, amerre mentem. Ezek után furcsa is volt, hogy az óra kevésbé pontos.

    A pontosságról még annyit, hogy ha az órán rögzítettet nézem Garmin Connectben, akkor picit megy ide-oda a nyomvonal, nyilván pontatlan kissé, DE pont a tó körüli futópálya 1 km és 1-2 méteres pontossággal mindig ugyanott jelez az óra, hogy mentem egy újabb km-t, tehát ebbe se tudok nagyon belekötni.

    A futópályát nem tudom se lementeni, se feltölteni se semmi. Nem is értem hogy találták ezt ki. Tehát egy rögzített futásból tudok csak egy szakaszt kiemelni és azt mondani, hogy na az a szegmens az az.
    Elég sok kört megtettem sok futás alkalmával, míg a lehető legpontosabb 1km-t ki tudtam választani :DDD
    Gondolom Garminon kívül lehetne ezt sokkal ép eszűbben is kivitelezni..

    Le a kalappal, ha 4:30-akat futsz. A nyáron összejött egy 10km ~4:50-es idővel, de a 4:30 még túl gyors nekem hosszabb távra. Mondom ezt úgy, hogy általában lazán körözök mindenkit, aki éppen akkor fut, tehát gondolom csak gyorsabb lehetek az átlagnál :U

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák