Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Dare2Live #15 üzenetére

    Nem bagatellizáltam, hanem te fújtál fel egy szófordulatot baromira feleslegesen. Te talán a "rimánkodnak" kifejezést úgy értetted, hogy amerikai politikusok Hajdú Péter műsorában bőgve drámáznak a kínai kibertámadások miatt? Igen... minden bizonnyal így értettem. Szóval te felfújsz egy tök jelentéktelen szót, aztán meg még én bagatellizálom... jó... :D

    "Szóval a minden korábbinál egyszerűen nem igaz."

    Elegánsan elsétáltál a magánélethez fűződő jogok mellett. Már most is olyan mértékű lehallgatás folyik törvényesen és nyilvánosan, amire eddig nem volt példa az USA történelmében, egyszerűen azért sem, mert nem volt hozzá infrastruktúra. De itt van akkor az FBI RIMÁNKODÁSA arról, hogy még mindig nem tudnak eleget és időben lehallgatni, ezért tágítani kell a jogköröket.

    "Orwelli rémálomról akarunk beszélgetni akkor pl ne az USal kezdjük"

    Akkor mivel kezdjük egy USA-ról szóló hír komment szekciójában? Legyél szíves és menj el a BMW topikjába és kezdj mesélni nekik a Suzukiról. Vagy menj egy Firefox-ról szóló hírhez és kezdj beszélni a Netscape-ről. Annak van csak igazán értelme! :)

    Elfogultságot meg nem nálam kell keresned. Folyton Kínáról beszélsz. Kína így rosszabb, Kína úgy rosszabb. Szerintem a politikai életben van a helyed, mert elég kitartóan próbálod az egyik problémáról a másikra terelni a figyelmet. Elemezgethetnénk Kína elmúlt 80 évét és a folyamatokat amik a napjainkig vezettek, de most nem róluk volt szó.

    "átmentek volna (nem mentek át) akkor is fényévekre lenne pl Kínától"

    Hurrá! Akkor így meg is nyugodtam. Így minden rendben. Akkor itt nincs is probléma! :) Menjünk vissza sertés tápot zabálni a mekibe, most már ezzel sem kell foglalkozni, felejtsük el az egészet. Mivel ha átmennének a törvények, akkor sem lenne semmi baj. Nagy kő esett le mindenki szívéről. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Pug

    veterán

    válasz Dare2Live #15 üzenetére

    Látom tovább fújod a Kína mantrát.

    Kérlek gondolkozz el azon, hogy mi a problematikusabb:

    - Egy diktatúra diktatórikus jogkezelése.

    - Egy "demokrácia" (melynek mind kül- és belpolitikája kihat a teljes "demokratikus" nyugatra) diktatórikus/féldiktatórikus szabadságjog kezelési törekvései.

    ?

    Nem kell válaszolnod, előre tudom, Kína ;]

Új hozzászólás Aktív témák