Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Piftuka #29 üzenetére

    +1, ár/érték arányban nagyon jó ajánlat!

    (#48) O_L_I
    Nagyon igaz! A tartalmak túlnyomó többsége nem éri el a 4K-t, de sokszor még a 1080p-t sem!
    Inkább vennék én is némileg kisebb, 50" körüli, de középkategóriás, picit komolyabb képességekkel rendelkező modellt: konzol géminghez értékelhető mozgásmegjelenítés, és felbontás-kezelés kell.

    Egyébként meglepődtem, hogy Ambilight-os, VA paneles Philips-ek már bőven kaphatóak 150-200k HUF között...

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Castell #61 üzenetére

    Mert szerintem/nálam egy jó képminőség nem egyenlő a sikerrel.
    Pedig ez lenne az elsődleges szvsz. Ha valamelyik gyártó ezt szállítja, korrekt/reális áron, akkor az már nyerő.

    - Minek van benne akkor smart rendszer, amikor a fele app használhatatlan kb.?
    - Továbbá mi a biztosíték arra, hogy a Youtube vagy a Netflix 2 év múlva is fog rendesen menni, mert erős a gyanú, hogy a támogatás közelít a zéróhoz.

    Asszem' a nem túl távoli múltban nem egy élvonalbeli gyártót kritizáltak az elmaradó frissítések miatt, szóval ez nem csak a Sharp-ot érinti.
    Részemről ha top-notch appokat akarok, akkor rákötök egy külső dobozt, HTPC-t.
    MI Box amúgy is szimpi...

    - A távirányító kiosztása és ergonomiája, a menürendszer felépítése is számít szerintem illetve a tesztből is kiderül, hogy az appok egy részének az irányíthatósága is béna. Továbbá egy 200 ezres TV-hez ne adjanak már egy oem copy paste távirányítót...
    OEM irányító = olcsó utánpótlás, ha tönkremenne.

    Szerk.:
    Jómagam a több portot hiányolom ebből a kategóriából, 3 HDMI manapság már könnyen szűkös lehet a nappaliban (1-2 konzol, HTPC, szolgáltatói doboz, MHL kábel a külső eszköznek, stb.). Jó, ott van az Ethernet csati, meg a wireless kapcsolódás, de akkor is! :B
    Másik vesszőparipám az Adaptive Sync, 30-60Hz-en már alapból mehetne minden új, középkategóriás TV-n.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák