Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Egon #15 üzenetére

    Szerintem is ebben lesz a kulcs, ma már nyáron klímáznak az emberek és az elektromos fűtés is egyre elterjedtebb, ha más nem egyfajta rásegítésnek. Innentől a világítás szerintem elhanyagoltható lakossági szinten arányait tekintve. Meg a fő fogyasztók is sokat javultak, egy LED TV elmegy 60-100 wattból, míg egy régi képcsöves megoldás simán benyelt párszázat.

    Részemről én is eltörölném az óraátállítást. Pont semmit nem ér, mert az, hogy télen reggel sötét van, vagy éppen hogy derengés szerintem nem számít. Ellenben kimutathatóan megnő a balesetek száma és tényleg van olyan kollégám aki a nyári átállítás után napokig tiszta delíriumos, mert annyira beüt neki. Én is érzem, de egyelőre tudom tolerálni, később, mondjuk ha pont egy stresszes időszakban ér már egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz a helyzet.

    Amúgy látom itt is sokan vannak akik abszolut nem tudnak empatikusak lenni azokkal akiket megvisel (pedig nem 1 ember a millióból, hanem elég sokan vannak). Nekem ez totál olyan mint a pacsirta vs bagoly vita... Ott is a pacsirták elképesztő arroganciával képesek magyarázni, hogy a bagoly az csak lusta sz*r, mindenki fel tud kelni ha akar.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    Amúgy azért az itt kötekedőknél vicces, hogy az, hogy másnak problémát okoz az állítgatás az picsogás, nyavalygás, ordító óvodás kisebbség, de az, hogy őt zavarja hogy 1 órával lesz később világos (amit úgy is a munkahelyén tölt) az bizony olyan horderejű érv, hogy mindenki kussoljon.... képmutatás, kettős mérce rulez :D

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák