Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz Dilikutya #50 üzenetére

    Jaja, ilyen "általános" böngészés, írogatás, olvasgatás simán jó 4 GB-al !
    SSD az, ami igazán érezhető gyorsulást hoz. Akármilyen régi, rissz-rossz gép megtáltosodik tőle. Nálam, ha jól rémlik 1,5 GB alatt van a ram használat ha csak az alap dolgok mennek. (boot, töltike, os, töltike, pihen után :D )

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

  • Csabroncka

    addikt

    válasz Dilikutya #50 üzenetére

    Nálunk a cégbe 2 éve csak 8 giga rammal rendelek gépet. Itt nem tudom mire használjátok, de a HDD+4Giga kombó esetleg egy nagyon régi C2 duó-t lefekteti a Win10 tuti. Ha ssd+4 Gb ram lehet nem jön elő ez a gond, az I/O gyorsítótárazás miatt 4 giga mellett iszonyúan igénybe veszi a vinyót és az egyszerű irodai alkalmazások is lehetetlenül belassulnak.

    Dilikutya: firefox mellett is ugyan ez a helyzet

    Samus: Ahogy fentebb írták kell egy tiszta telepítés neki

    D1Rect : "Közel tíz éve nem használok W7-et, de fórumos tapasztalatok alapján úgy rémlik, hogy érzékelhetően jobban ment a W10 ugyanazon a konfigon."
    Szerintem ezt te sem hiszed el valójában, ugyanis csak abban az estben működik/dött ha a régi OP rendszerhez képest sokkal modernebb volt a hardver (ezt aláírom ilyenkor valóban gyorsult) - amit fentebb írtam C2duó-s dolog igaz, nem légből kapott, Win8.1 még simán elmegy rajtuk, de a win10-hez kevesek.

    kemotox: nem is kell elhinnem mert saját tapasztalat, hogy alapból 2-3,5 gigát beletol a ramba, ezen az aktuális frissítések csak tovább rontanak.

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák