Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Nekem note 3 és 4 volt anno.A note 3 életem egyik legjobb telója volt tényleg mindenben tökéletes.Szép képeket csinált,gyors és laggmentes volt szép kijelzővel meg minden, ami abban az időben a csúcsot jelentette.7 hónapig használtam mindenfajta kijelzővédelem nélkül zsebben kulcs,aprópénz minden mellé bevágva,soha egy percet nem figyeltem rá és mikor eladtam a vevő megkérdezte miért szedtem le a fóliát róla?Egyetlen hajszálkarc sem volt rajta!Nem hitte el hogy védelem nélkül maradt tökéletes a kijelzője.Akkor azt hittem ez minden gg védelemmel ellátott telefonnál így van :DDD
    A Note 4 miatt adtam el mert megjelent és én elcsábultam,vesztemre.A note 4 laggolt mint a veszedelem az üvege 2 nap üres zsebben hordás után olyan karcos lett mintha szándékosan szétkaristoltam volna snicerrel vagy késsel.A lolipopp frissítést is alig akarták kiadni rá de az legalább valamennyire javított a laggoláson, már csak percenként laggolt nem másodpercenként :DDD :DDD :DDD
    Kijelzője volt gyönyörű meg a hátsó kamerája amúgy kuka volt a telefon.Az volt az utolsó samsungom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák