Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz niti #46 üzenetére

    Szia niti! :) Nem értek veled egyet, nekem simán van a lakáson belül is 3G adat kapcsolat. Sok függ a lefedettségétől ill. a készülék vevő képességétől is. Addig még nem volt a lakhelyemen 3G én is meg voltam elégedve a 2G-vel, nem is tehettem mást, de most ha olyan helyen internetezek ahol nincs már 3G kapcsolat, akkor hiányzik. Mindthecrap azt írja, hogy neki 4-5 s alatt tölt be egy átlag Web oldal, 3G-én ez nem több mint 2-3 s, ez kb. a fele, sok kicsi, sokra megy. Azzal sem értek egyet, hogy 240x320 képpontos kijelzőn nincs értelme netezni, nem olyan kényelmes, mint mondjuk 800x480 X1-en, de azért szükségből én megtudom nézni a bejövő leveleimet, ill. a mobilaréna fórumot is rendszeresen látogatom ezzel a felbontással. A szükség nagy úr, nem kell mindig menősködni, gyakorlatban már 10-20 000Ft telefonokkal is ugyan úgy lehet netezni mint a 100 000Ft feletivel. Biztos kényelmesebb, de félek, hogy sokan csak polgárpukasztásnak vesz méregdrága készüléket, mobil internetre meg sajnál 1000Ft-os előfizetést. :W

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák