Új hozzászólás Aktív témák

  • niti

    aktív tag

    válasz glutamin #30 üzenetére

    Én speciel lány vagyok, és nekem sem csak a külső a fontos.
    Sőt, a manapság nőinek mondott mobilok mindegyike taszít, ez végképp. Az e570 volt az utolsó, ami tetszett, de használni azt is szörnyű volt... Mert ott tényleg csak a külső számít. Papíron egész jó a tudása, de egyébként annyi korlátozás van benne, hogy nagyjából semmire sem tudod használni...
    Na de nem ez a lényeg, hanem hogy hiba lenne a k800-hoz hasonlítgatni, ami még férfi kézben is batár, nemhogy egy lánynál. Szerintem alapból kevés lány vesz Sony Ericssont. Én meg azokat szeretem, mert testreszabhatóak, és sokkal könnyeben kezelhetőek, mint pl. a Samsungok. Soha az életben nem vennék meg egy ilyen mobilt, mint ez a Diva, mert ostoba, és azon felül még szépnek sem mondanám. Ez a fehér szín feltűnő, az tény, de szerintem semmiképp sem szép. A hátlap meg, höhh. :Y
    Az egyedüli dolog, ami kéne belőle, ha benne van egyáltalán (mert az s5230 tudja), hogy be lehessen állítani a rezgés módját. (Sok kicsi, vagy kevés hosszú, vagy "zümmögő"...) Mert a c510-et egyszerűen nem érzem meg, ha rezeg. Na ezt csak azért írtam le, hogy az én véleményem is itt legyen :D
    De tény, hogy sok "nőhöz" passzol ez a mobil, sokan meg is fogják venni, de jobb lenne, ha a Corbyn alapulva ehhez is adnának cserehátlapot. Csak épp ehhez nem más színűt, hanem egy laposat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák