Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    Ma végre meg tudtam tapogatni a kicsikét. Szerintem nagyon korrekt az anyaghasználat, nagyon jól kézreesik, nagyon jól lehet vele gépelni (méghogy fektetett... nevetséges :D)
    Kellemesen lehet vele mindent megoldani, a sebesség tökéletes, a hanszín is jó, a rezgés tán kicsit gyenge de sebaj.

    Kérdéseim: (asszem nem lesz túl sok, mert végigolvastam a teljes fórumot a hétvégén :B )
    - java játékok közül minden megy fel szépen?
    - csak sima telefonálással (napi 10 perc) meg egy kis 10-20 perces nyomkodással üzemidő?
    - gps akkor megy csak max csúnya...
    - hány megás jpg-ket tudtatok rá feltolni (biciklitúra térképek :U )
    - ugyanez doc-ra és pdf-re is kérdezem, hány megával bír még el?
    - Java alkalmazások szétrakására van mód? Esetleg egyik kezdőoldalból az egyikre tudok gyártani widgeteket és úgy tudom futtatni az alkalmazásokat (már úgy is jó lenne)
    - word, pdf olvasó alkalmazásként mködik vagy csak elég megnyitni simán az adott dokumentumot?

    Azt hiszem nem kell a Pulse mini, mert ennek szebb a képe, LEHET NORMÁLISAN irányítani és még kisebb is, nagyobb kijelzővel. Nekem elég a tudása, wifi, gps, normális kezelés, jó hangminőség (ezt olvastam csak tőletek), és az sem mindegy, hogy sokkal olcsóbb is. Azt hiszem jó választás lesz :K

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák