Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamul

    tag

    Gyors helyzetjelentés a samsung netes ügyfélszolgálatáról: (ugyanis nem bírtam ki, hogyha már a lehetőség adott ne kérdezzek rá). Tulajdonképpen a fentebb említett sok problémából én csak 2 főbbet említettem meg, konkrétan a qwerty hiányának (és esetleges későbbi meglétének) és a hívás esetén a hívó képének teljes kijelzős kitételének (hiányára) kérdeztem rá, lévén h ez mind2 csak szoftveres problem amire kaptam ezt:
    "Köszönjük, hogy hozzánk fordult kérdésével.

    A Samsung GT-S5620-as mobiltelefon esetében a teljes képernyőn megjelenő hívóképre beérkező hívás esetén nincsen külön beállítás. A Samsung GT-S5620-as mobiltelefonban külön elérhető qwerty billentyűzet nincsen.

    Samsung készülékekkel kapcsolatos kérdéseit a Samsung díjmentesen hívható ügyfélszolgálati számán - 06-80-SAMSUNG (06-80-726-7864) - teheti fel.

    Üdvözlettel,

    Samsung Electronics Magyar Zrt."
    Hát köszi basszus, ki vagyok segítve :D Mintha eddig erre nem jöttem volna rá. Én azt próbáltam volna megkérdezni, hogy a frissítésben várható-e... De jól kitértek előle :( Erre már megfelelő smileyt se találok...

Új hozzászólás Aktív témák