Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz ABE #271 üzenetére

    Sztem befagyott és megvakult az enyém. :))
    Este még próbálgattam, de ugyanazt művelte, mint délután: műholdakat látja, de a poziciót másodszorra (elsőre megvannak a koordináták) már nem írja ki és GM is csak annyit ír, h a GPS ideiglenesen nem elérhető. :F

    Hát ez fura.

    Annyit tettem, h beléptem GM-be, aztán leraktam tálcára (háttérben fut) és el is felejtettem. :DD Később nézem a teló beállításait, és látom, h van vagy 6-8 műhold (bent a szobában, lehúzott redönnyel és csukott ablakokkal, bár közel hozzá). Visszalépek egy menüpontot és egy 15-20 sec után már pozíciót is ír. (úgy néz ki, kb ennyi időbe telhet a számítás? Fura, a hasonló számítási kapacitású navim 10 sec után megtalál térképen. Már ha ebben 800 mhz-es szív dobog... Naviban 2x500.

    Ok, akkor lássuk a GM-et, hát itt látom, h nincs gps jelem. Gondoltam hátha buzerálni kell kicsit, leraktam háttérbe felfüggesztve, majd vissza, stb, de semmi. Visszamentem a GPs beállításaihoz és látom, h műhold még van bőven, de pozíció már nincs. És nem is írt már ezek után. Befagyott?? És innentől írta GM, h nem elérhető a GPS. :W

    *****************

    Amúgy néztétek már GM-ben a súgóban a névjegyeket? Érdekes infók vannak ott.
    Eddig 4 MB-ot töltött le egy felet fel összesen, mióta Montém van, sztem ez korrekt, nem fogja lenullázni a mobilnetem. :D
    És a RAM rész is érdekes, először azt írta, h szabad memória: 1xx/10240 MB.
    Wow, 10 Mega RAM van a cuccban? A-a, második alkalommal már 43xx/83xx MB volt. :F Ez is érdekes. De legalább lassan körvonalazódnak a specifikációk.

    Bone123: Még nem. :) Talán majd most! :B Végre nincs mit tennem, meg nemtom nonstop-e vajon az ügyfélszolgálat, nem akartam őket már este, meg vasárnap...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák